Gdzie Na Jagody W Okolicy Chicago

Mariusz Pierog

Autor: Mariusz Pierog
Data Publikacji: October 16th, 2022 | Aktualizacja: June 13th, 2023

Gdzie na Jagody w Okolicy Chicago

Wraz z lipcem, w okolicy Chicago przychodzi sezon na amerykańskie borówki (blueberries), który trwa przez następne kilka tygodni. Co za tym idzie, również pora na pyszne ciasto drożdżowe z jagodami. Jak wiadomo, spożywanie świeżych jagód pozytywnie działa na twoje zdrowie, wzmacnia układ odpornościowy, jak również ma pozytywny wpływ na twoje samopoczucie. Lipiec to idealny moment w roku, aby wzbogacić jagodami swoją dietę, w dalszej kolejności, zadbać o swoje zdrowie. Okolice południowego Michigan i część północnej Indiany to główne miejsca, gdzie jagody są dostępne w tym czasie.

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem plenerowych przygód, czy poszukujesz zdrowych przysmaków prosto z natury, zbiórka jagód może być doskonałą aktywnością dla całej rodziny. W okolicach Chicago istnieje wiele urokliwych miejsc, gdzie można znaleźć pyszne jagody (ang. blueberries) do samodzielnego zebrania. Przyjrzyjmy się bliżej temu tematowi i dowiedzmy się, gdzie znajdują się najlepsze miejsca w okolicy Chicago do uprawy tego popularnego gatunku. Poniżej znajdziesz adresy do niektórych gospodarstw w okolicy Chicago, które w swojej ofercie mają przede wszystkim świeże amerykańskie borówki.

Stan Illionis

McCann Berry Farm
Adres: 18110 Kishwaukee Valley Rd, Woodstock, IL 60098
Tel: (815) 568-8810

Tammen Treeberry Farm
Adres: 37131 Essex Rd, Wilmington, IL 60481
Tel: (815) 458-6264

Windy Acres Farm
Adres: 37W446 Fabyan Pkwy, Geneva, IL 60134
Tel: (630) 232-6429

Okolica Chicago w stanie Illinois oferuje wiele możliwości zbierania świeżych borówek amerykańskich. Od farm po edukacyjne programy dla dzieci, każdy może cieszyć się zbieraniem tych pysznych owoców w pięknym otoczeniu. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Chicago, czy turystą odwiedzającym to miejsce, warto skorzystać z tej okazji i dołączyć do przyjemności zbierania borówek amerykańskich w okolicy Chicago.

Gdzie na Truskawki w Okolicy Chicago
Lokalne Produkty | Chicago

Gdzie na Truskawki w Okolicy Chicago

Gdzie na Plażę w Okolicy Chicago
Weekendowo | Chicago

Gdzie na Plażę w Okolicy Chicago

Logo

Witam! Poradnik Polski to: informacje, ciekawostki ze świata Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych, jak również podstawowe informacje na temat danego regionu. Zapraszam.

Szukaj #poradnikpolski na mediach społecznościowych