Polacy - Indiana

Gdzie mieszkają Polacy w Indianie? Polskie dzielnice, sklepy, firmy. Wszystkie informacje znajdziesz poniżej.

Polskie Deli: Gdzie są polskie sklepy w Indianie? M J's Polish Deli - 7112 Calumet Ave, Hammond, Krakow Polish Deli Inc w Crown Point. Sprawdź aktualny katalog firm w regionie Indiana. W Indianie znajdziesz również kilka mniejszych europejskich delikatesów: AROMA Euro Market w Schererville, EURO MART w Dyer, czy Busy Bee Imports w Merrillville.

Polskie Restauracje: w sumie restauracja Nad Tatrami jest w Monee IL, czyli praktycznie w Indianie. :D | Strona Internetowa | Facebook |

Polskie Dzielnice: Gdzie mieszkają Polacy w Indianie? W ostatnich latach, najwięcej Polaków osiedla się w następujących miejscowościach: Crown Point, Saint John, Cedar Lake, Merrillville, Dyer, Portage, Hobart, Valparaiso, Chesterton.

Grupa Facebook: Polacy w Indianie na Facebooku. Link tutaj

Zakupy: Gdzie kupisz organiczne warzywa w okolicy Saint John w Indianie? W Produce Depot - adres: 8126 Wicker Ave, St John, IN 46373 Sprawdź profil na mapie Google

Sprawdź inny Region

Logo

Witam! Poradnik Polski to: informacje, ciekawostki ze świata Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych, jak również podstawowe informacje na temat danego regionu. Zapraszam.

Szukaj #poradnikpolski na mediach społecznościowych