Polacy - MICHIGAN

INFORMACJE I CIEKAWOSTKI Z ŻYCIA POLONII W REGIONIE MICHIGAN. WAŻNE ADRESY FIRM I OSÓB OFERUJĄCYCH USŁUGI DLA POLONII REGIONU MICHIGAN

ciekawostki: Na pytanie "Jakie miasto jest stolicą stanu Michigan?", większość ludzi odpowiada, że Detroit. Niestety muszę Was zmartwić, gdyż się mylą. Stolicą stanu Michigan jest miasto o wdziecznej nazwie Lansing, położone w środkowej części stanu.
parki-narodowe: Najbardziej popularne naturalne Parki Narodowe w Michigan to: Isle Royale, Pictured Rocks, Sleeping Bear Dunes.
ambasady: Konsulat Generalny w Chicago - 1530 N. Lake Shore Dr. Chicago il 60610 tel.: (312)337-8166. Okręg konsularny, czyli terytorium Stanów Zjednoczonych, na którym Konsulat Generalny RP w Chicago prowadzi swoją działalność i obsługuje obywateli zamieszkujących na terenie stanu Michigan.
festiwale: .....
polskie-restauracje: Restauracje w Nowym Jorku głównie znajdują się na Brooklynie. Do nich należą m.in.: Więcej informacji na temat restauracji w Nowym Jorku można znaleźć w naszym informatorze firm tutaj
ciekawostki: Cieszę się że odwiedzasz moją stronę. Przyznam ci się, że rzadko bywam w Michigan, a jeśli już tak, to tylko przejazdem. Zatem jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, propozycje odnośnie powyższego działu – użyj formularza kontaktowego i napisz do mnie.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKOWEJ FAN PAGE

Michigan - Polacy na facebooku

Polish Kitchen: Polska restauracja w stanie Michigan.
Srodek's Campau Quality Sausage: Polskie delikatesy w Hamtramck Michigan.
Krakus Restaurant: Polska restauracja w Hamtramck. Stanley & Alicja Zacny zapraszają. Dania na zamówienie, polskie obiady, kolacje, zupy, kanapki i inne.
ZOBACZ WSZYSTKIE STRONY

Sprawdź inne regiony

Polonia Chicago
Polonia Nowy Jork
Polonia New Jersey
Polonia Pensylwania
Polonia Kalifornia
Polonia Floryda
Polonia Kolorado
Polonia Michigan
Polonia Minnesota